מחשבה חיובית יוצרת מציאות חיובית

נובמבר 26, 2019

מחשבה חיובית יוצרת מציאות חיובית

ישנם ספרים רבים שנכתבו בנושא מחשבה חיובית והשפעותיה על החיים. יעידו אנשים רבים שהחליטו לעשות שינוי בחייהם ודבקו בדרך של יצירת מציאות חיובית על ידי שינוי דרך המחשבה, כי הדבר אינו קל אבל אפשרי בהחלט.

מחשבה המתמקדת בטוב ושוכחת מהרע צריכה להגיע ממקום עמוק, אם אינך מאמין באמת ובתמים כי מחשבה חיובית תוביל רק לדברים חיוביים בחייך, הרי שלא תוכל לעשות שינוי אמיתי .

הסקפטיות היא המכשול של רוב האנשים הכמהים לשינוי. רק כאשר ירדו כל המגננות וכל המחשבות הרעות, שלא מובילות לשום מקום, רק אז אותו אדם יוכל לחשוב חיובי ובכך ליצור עצמו מציאות חיים טובה ונעימה.

המציאות שלך יכולה להיות אחרת

אל תגיד לי זה לא יקרה, או אני לא מסוגל לשנות את קו המחשבה שלי. עבודה עצמית ואמונה אמיתית בעצמך תוביל אותך למקומות גבוהים מאוד. אם רע לך בחיים תדע כי זה לא חייב להיות כך והכל בר שינוי.

הסתכל סביבך ותראה אנשים רבים שעברו מהפך בחייהם. אנשים שהיו למטה והלכו בדרכים לא טובות והחליטו כי חיים רק פעם אחת ועל כן הם עשו שינוי דרמטי בחייהם.

אותם אנשים הגיעו לקצה. אינך צריך להגיע למקומות חשוכים על מנת לשנות את קו המחשבה שלך ולהתחיל ולחשוב מחשבות טובות וחיוביות. מספיק כי אתה מרגיש כי המציאות לא טובה לך –זו סיבה לשינוי.

הכל תלוי בך

אף אחד לא יכול לדעת אף פעם מה מתחולל בתוך הנפש שלך ומה אתה מרגיש באמת ועל כן רק אתה יכול להיות מי שיזום שינוי בחייך שלך. מכיר את המשפט "אם אין אני לי מי לי?" אז זה בדיוק זה. אם לא אתה תעשה בשביל עצמך- מי יעשה זאת?

ברור כי יש אנשים קרובים אליך שאוהבים אותך מאוד, אבל הם רק יכולים לתמוך בך במהלך הדרך ולעודד אותך מבחוץ. ההחלטה צריכה להיות מבפנים, מהקרביים שלך. שינוי קו המחשבה לקו מחשבה חיובי יוביל אותך למקומות מדהימים בחיים וילמדו אותך איך לקחת דברים בפרופורציות הנכונות.

>>איך תקשורת טובה בין בני הזוג משפיעה על הילדים?

ייעוץ ממאמן אישי לחיים טובים וחיובים

אם אתה מתחבט ומרגיש כי אתה מתקשה בלהבין את מה שעובר עליך ואת הסיבות לכל מה שאתה עובר תוכל להתייעץ עם מאמן אישי חיצוני, אותו אינך מכיר, אבל הוא בעל כלים מצוינים אשר יוכלו להכווין אותך מעט בדרך בה בחרת ללכת.

מאמן אישי הוא אינו פסיכולוג אבל הוא יכול להוות כרית ומשענת לשינוי, בעיקר במידה ואין לך תמיכה מהסביבה הקרובה לך, וללוות בכל התהליך אותו אתה עובר.

קריאה נוספת

שורש הפלא ההודי

אשווגנדה – צמח על מסתורי

אשווגנדה – צמח על מסתורי צמח האשווגנדה, צמח מרפא מיוחד במינו, מגיע אלינו מחלקים מסוימים באפריקה, כמו גם מהמזרח התיכון ומהודו. תחת שימושים מסוימים, יש

Read More »
לא כל רעיון יהפוך למוצר

לא כל רעיון הופך לאקזיט מצליח…

בישראל, אנו עדים בכל שנה לכמות הולכת וגדלה של יזמים שמקימים עוד ועוד חברות הזנק חדשות, הן בתחומי טכנולוגיה והן בתחומים נוספים. אנו שומעים רבות

Read More »
pizza

5 מתכונים חלביים וטעימים

במאמר זה אספנו עבורכם 5 מתכונים חלביים ופשוטים להכנה. למרות שבחלק מהמתכונים דרוש שימוש במיקסר או להתפיח מעט את הבצק, אין זה מסבך את ההכנה

Read More »