3 תרופות סבתא לכאב גרון

נובמבר 26, 2019

3 תרופות סבתא לכאב גרון

מי לא סובל מדי פעם מכאבי גרון? כולנו, בעיקר בחורף. התרופות הקונבנציונליות לעיתים עוזרות ולעיתים לא, ולא ניתן לצרוך אותם לאורך תקופה ממושכת מדי, לכן כדאי תמיד לנסות גם תרופות סבתא טבעיות לטיפול בכאבי גרון.

תרופות סבתא הן טבעיות תמיד ועשויות מחומרים שיש בכל בית, ולכן מגישות לכולם. אם עדיין לא יצא לכם להתנסות בתרופת סבתא, זה הזמן לנסות ולראות מה קורה לגופכם בעקבות השימוש.

כפית דבש עם שום

כפית דבש מעורבבת עם שן שום כתושה זוהי תרופה מצוינת לכאב גרון. אומנם השום הוא בעל ריח חזק שלא כולם מתחברים אליו אבל הסגולות הרפואיות שלו כל כך טובות ויעילות שלמרות הריח שווה להשתמש בו.

אז מה עושים? מערבבים את שני החומרים יחד, בולעים בבבת אחת או במספר פעמים. תרופת הסבתא תתחיל להשפיע לאחר זמן מה. חשוב להקפיד ולנטול אותה משהו כמו פעמיים -שלוש פעמים ביום במשך כל התקופה בה אתם סובלים מכאב גרון.

בצל חתוך עם דבש

בדומה לתרופת הסבתא עם השום, כאן משתמשים בחברו הבצל. גם את הבצל יש לחתוך, הפעם לקוביה של כ 2ס"מ לערך, לשימו בכוס ולהוסיף כפית דבש. ולשים במקרר למספר שעות על מנת שכל הנוזלים של הבצל יצאו החוצה. את הנוזל שניגר שותים ואת השאר זורקים לפח. לנוזלים אפקט חשוב ובריא!

יש לקחת את תרופת הסבתא הזו מספר פעמים ביום (כשלוש פעמים). חשוב להכינה מראש על מנת שהנוזלים יספיקו לצאת החוצה. עצה שיכולה להיות יעילה – בכל פעם אתם נוטלים את הדבש עם הבצל שהכנתם לכם, מיד הכינו חדש שיחכה במקרר לפעם הבאה שתזדקקו.

>>3 שיטות מעולות לשמירה על טריות הירקות במקרר

מים עם מלח

מלח הוא חומר מחט ונפלא בריפוי של כל מיני פצעים וכאבים. מלח נמצא יעיל גם בהקלה על כאבי גרון. מה עושים? מערבבים כפית מלח בכוס מים. מגרגרים את המים כמה פעמים ביום שרוצים.

אין כל הגבלה בשימוש בתרופת סבתא מסוג זה כי לא בולעים את מי המלח, אלא רק מחטאים את הגרון ומסיעים על הקלה בכאבים ועל החלמה מהירה יותר.

עכשיו כל מה שנותר לכם הוא לנסות אילו מבין תרופות הסבתא הללו יעילות עבורכם. ואם כולן נמצא יעלות תוכלו כמובן להשתמש בכולם במקביל. מכיוון שאלו חומרים טבעיים ובריאים אין כל הגבלת שימוש.

קריאה נוספת

שורש הפלא ההודי

אשווגנדה – צמח על מסתורי

אשווגנדה – צמח על מסתורי צמח האשווגנדה, צמח מרפא מיוחד במינו, מגיע אלינו מחלקים מסוימים באפריקה, כמו גם מהמזרח התיכון ומהודו. תחת שימושים מסוימים, יש

Read More »
לא כל רעיון יהפוך למוצר

לא כל רעיון הופך לאקזיט מצליח…

בישראל, אנו עדים בכל שנה לכמות הולכת וגדלה של יזמים שמקימים עוד ועוד חברות הזנק חדשות, הן בתחומי טכנולוגיה והן בתחומים נוספים. אנו שומעים רבות

Read More »
pizza

5 מתכונים חלביים וטעימים

במאמר זה אספנו עבורכם 5 מתכונים חלביים ופשוטים להכנה. למרות שבחלק מהמתכונים דרוש שימוש במיקסר או להתפיח מעט את הבצק, אין זה מסבך את ההכנה

Read More »