טיול משפחתי למזרח – אפשרי גם עם מדריך צמוד

יוני 11, 2020

טיול משפחתי למזרח – אפשרי גם עם מדריך צמוד

יש הרבה משפחות שבוחרות לצאת לטיול משפחתי למזרח ולחוות שם חוויות מיוחדות שלא ניתן לעבור בשום מקום אחר בעולם.

לעיתים ישנן משפחות שבוחרות לצאת לטיול ארוך של שנה ויותר ולעיתים למספר בודד של חודשים. במקרה כזה מדובר על טיול חוויתי ומתגלגל שבו לא ניתן לתכנן יותר מדי קדימה.

אבל אם אתם מוגבלים בזמן ורוצים להגיע למזרח לטיול משפחתי מאורגן ומתוכנן לפרטי פרטים על מנת לא לפספס דבר – טיול בהתאמה אישית עם מדריך צמוד יכול להיות יופי של דבר עבורכם.

משפחה מטיילת – טרנד נפוץ יותר ויותר

אז מה זה בכלל משפחה מטיילת? בשנים האחרונות ישנו טרנד בו אנשים החליטו לעשות טיולים משפחתיים ארוכים במזרח ובכך אפילו לחסוך כסף (השהיה במזרח היא לרוב זולה ומי שיכול להשכיר את הבית שלו בארץ בזמן הזה גם מרוויח מכל העניין).

בסגנון טיול שכזה אין הרבה מה לתכנן מראש מכיוון שכשאתה מגיע לטיול ארוך אתה לא בלחץ של זמן יכול להנות מכל מקום כמה זמן שאתה רוצה, אבל מה שכן – מומלץ להתעניין מול משפחות אחרות שעשו זאת גם כן ולקבל מהם טיפים רלוונטיים לטיול מוסג זה.

אם הזמן שלכם מוגבל ואתם רוצים טיול ממוקד מומלץ כי תתכנו טיול עם מדריך צמוד. תכנון טיול יחד עם מדריך שמכיר את המדינה אליה אתם רוצים לנסוע, יכולה להקל עליכם מאוד ולסייע לכם להגיע למקסימום מקומות שווים מבלי לבזבז זמן יקר.

טיול משפחתי כחוויה בלתי נשכחת

אם מבחינתכם טיול משפחתי הוא חוויה שאתם לא רוצים שתישכח מבני המשפחה הרבה זמן מומלץ כי תתייעצו עם מדריך שיסייע לכם לעשות את הטיול מותאם אישית בדיוק לצרכים שלכם.

בשונה מטיול מאורגן, לא יהיו איתכם עוד אנשים מלבד בני המשפחה שלכם והמדריך הצמוד שילווה אתכם לאורך כל הדרך. מומלץ מאוד מאוד להיפגש עם המדריך מספר פעמים על מנת לראות שיש חיבור טוב בינו לבינכם כדי שהזמן בחופשה יהיה נעים לכולם.

דוגמא לחברה שנותנת את השירות הזה היא חברת My India  אשר מאפשרת טיולים קסומים בהתאמה אישית בהודו הרחוקה.

כמה זה עולה לנו?

כמו כל שירות שהוא מעט צמוד יותר ואישי יותר המחיר עולה בהתאם. ברור לכולם שלקנות כרטיס טיסה בלבד ולהסתמך על המזל יכול בתאוריה לעלות לכם פחות.

אבל אם תגיעו מתוכננים ומאורגנים עוד מהארץ, יחד עם כל המשפחה, לא תצטרכו לבזבז זמן על תכנון הטיול בעודו קורה, לא תצטרכו לדאוג לגבי מקומות לינה ומקומות טובים לאכול בהם.

המחיר שווה את החוויה שנהפכת לקלילה, זורמת ובלתי נשכחת.

קריאה נוספת

שלוש תרופות סבתא לכאב גרון

3 תרופות סבתא לכאב גרון

מי לא סובל מדי פעם מכאבי גרון? כולנו, בעיקר בחורף. התרופות הקונבנציונליות לעיתים עוזרות ולעיתים לא, ולא ניתן לצרוך אותם לאורך תקופה ממושכת מדי, לכן

Read More »